Kasza jęczmienna z warzywami

jeczmienna-warzywa1

 

Kasza jęczmienna z warzywami

Kasza jęczmienna z warzywami to posiłek do łatwego przygotowania bez konieczności spędzania godzin w kuchni. Zawiera to co w zdrowej diecie najważniejsze. Kasza jęczmienna, będąc najbogatszym źródłem wapnia wśród kasz, pozytywnie wpływa na nasze kości i szkliwo. Kasza jęczmienna z warzywami, to doskonały posiłek w trakcie pracowitego dnia.

Inne produkty

linia

[dt_blog_scroller height=”180″ width=”” padding=”95″ arrows=”light” hover_bg_color=”accent” bg_under_posts=”disabled” content_aligment=”left” show_excerpt=”” show_categories=”” show_date=”” show_author=”” show_comments=”” number=”12″ autoslide=”5000″ loop=”true” orderby=”date” order=”desc” category=”kasze-i-ryze”]

Dane firmyBAKOMA-BIS Sp. z o.o.

Janików, 26-900 Kozienice, Polska
tel. (48) 614 26 36
fax.(48) 614 26 76
bakomabis@bakomabis.pl

O nas


Jako firma z długoletnią tradycją od ponad 20 lat doskonalimy i powiększamy gamę naszych produktów, oferując naszym klientom najwyższej jakości komponenty owocowe dla przemysłu mleczarskiego, mrożone owoce i warzywa, musy owocowe a także kasze, ryże oraz bakalie. Truskawki, wiśnie, jabłka pozyskiwane od okolicznych rolników, pozwalają nam tworzyć pełnowartościowe produkty doskonałej jakości.

BAKOMA-BIS – Wszelkie prawa zastrzeżone, wdrożenie sigmeo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + dziesięć =