Ryż z jabłkiem i rodzynkami

ryz-jablko-rodzynki

 

Ryż z jabłkiem i rodzynakmi

Ryż z owocami to wyśmienite połączenie delikatnego smaku ryżu z naturalną słodyczą rodzynek i suszonych jabłek. Poza wyśmienitym smakiem, oferuje niezbędne w naszym organiźmie składniki odżywcze – jod i fosfor zawarte w rodzynkach, oraz błonnik z jabłek. Ryż z owocami, to prosty pomysł na smaczny posiłek w trakcie aktywnego dnia.

Inne produkty

linia

[dt_blog_scroller height=”180″ width=”” padding=”95″ arrows=”light” hover_bg_color=”accent” bg_under_posts=”disabled” content_aligment=”left” show_excerpt=”” show_categories=”” show_date=”” show_author=”” show_comments=”” number=”12″ autoslide=”5000″ loop=”true” orderby=”date” order=”desc” category=”kasze-i-ryze”]

Dane firmyBAKOMA-BIS Sp. z o.o.

Janików, 26-900 Kozienice, Polska
tel. (48) 614 26 36
fax.(48) 614 26 76
bakomabis@bakomabis.pl

O nas


Jako firma z długoletnią tradycją od ponad 20 lat doskonalimy i powiększamy gamę naszych produktów, oferując naszym klientom najwyższej jakości komponenty owocowe dla przemysłu mleczarskiego, mrożone owoce i warzywa, musy owocowe a także kasze, ryże oraz bakalie. Truskawki, wiśnie, jabłka pozyskiwane od okolicznych rolników, pozwalają nam tworzyć pełnowartościowe produkty doskonałej jakości.

BAKOMA-BIS – Wszelkie prawa zastrzeżone, wdrożenie sigmeo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =